Wózek do kajaków jednoosobowych na sypkie podłoże

Wózki Hobie zbudowane są z solidnej ramy ze stali nierdzewnej i znacznie upraszczają transport kajaka. Można nim wjechać do wody, przez co kajak nie wymaga żadnej dodatkowej czynności. Kajaki Hobie posiadają specjalne otwory, do których wkłada się wozek bezpośrednio do dolnej części kajaka Hobie za pośrednictwem otworów pokładowych. Dzięki temu wózek nie przesuwa się i nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia pasem co skraca mocowanie wózka do kilku sekund.

Wózek Trax2 to jeden z dwóch wózków przeznaczonych jest do przewozu kajaków z oferty Hobie na nie utwardzonych podłożach. Tam, gdzie każde inne koło zapadnie się w sypkim podłożu, kola balonowe radzą sobie bez najmniejszego kłopotu. Koła są miękkie, materiał masywny i w pełni naprawialny. Idealne rozwiązanie na plaże.

Więcej
  • Wózek Hobie Trax 2 Cart
  • Wózek Hobie Trax 2 Cart
Materiał
Stal nierdzewna
Rodzaj
Plug In
Model
Hobie Trax2 Cart

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami tego serwisu jak szeroka gama kajaków Hobie napędzanych rewolucyjnym napędem Mirage Drive firmy Hobie, aktualne wydarzenia czy najnowsze katalogi, które można pobrać bezpośrednio z naszej strony na swoje urządzenie.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji

 

 

Tel. +48 606 283 222

  • również SMS, Viber, WhatsApp...

 

Email: Formularz kontaktowy

  • Mapa, Adres, inne formy kontaktu