Stawanie na pokładzie lub żaglowanie przy silniejszych wiatrach nie będzie już problemem...

Dodaj dodatkową stabilność kajaka Hobie z zestawem SideKick Ama. Świetne do wykorzystania podczas żeglugi, wędkarstwa np podczas stawania na pokładzie, podczas fotografowania. Zestaw jest prosty w instalacji i pozwala na szybie ustawienie w pozycji dol/góra. Dostępny w dwóch kolorach - szarym i zielonym. Wysięgniki są pneumatyczne, więc można je przechowywać w kajaku i w razie potrzeby zamontować. Zestaw przeznaczony jest do modeli z twardym pokładem, choć w każdym innym przypadku z wykorzystaniem np. pasa transportowego montaż nie powinien sprawiać większego problemu.

 

Zestaw jest składany, lekki i prosty w montażu a jago pozycje względem tafli wody można ustawiać wedle uznania w trzech pozycjach: nisko, standardowo i wysoko poprzez obracanie wysięgników - oczywiście jak wszystko w hobie - bez większych problemów - kluczy i tym podobnych utrudnień: wystarczy kciuk...

 

Więcej
  • Wysięgniki stabilizujące SideKick
  • Wysięgniki stabilizujące SideKick
  • Wysięgniki stabilizujące SideKick
Materiał
1000 Denier PVC oraz drążki aluminiowe
Model
Hobie SideKick Ama Kit
Przeznaczenie
Kajaki Mirage
Kolor
Zielony, Szary

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami tego serwisu jak szeroka gama kajaków Hobie napędzanych rewolucyjnym napędem Mirage Drive firmy Hobie, aktualne wydarzenia czy najnowsze katalogi, które można pobrać bezpośrednio z naszej strony na swoje urządzenie.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji

 

 

Tel. +48 606 283 222

  • również SMS, Viber, WhatsApp...

 

Email: Formularz kontaktowy

  • Mapa, Adres, inne formy kontaktu