Zestaw powiększonych płetw to wyższa szybkość, zasięg i zabawa z kajakiem Hobie

Kajaki Hobie Mirage w aktualnych wersjach wyposażone są w płetwy ST widoczne na poniższym zdjęciu. Płetwy ST są większe niż dotychczasowe, więc sprawią już teraz większą radość podczas pływania. Jest to kompromis miedzy prędkością końcową a siłą, jaką trzeba użyć do poruszania kajakiem. Osiągi rzędu 30km nie są tu niczym specjalnym, "napęd Mirage poprowadzi cię dalej niż myślisz" to nie tylko slogan reklamowy lecz rzeczywiste wykorzystanie największej partii ludzkich mięśni, które każdy człowiek trenuje codziennie... najczęściej nieświadomie.

W większych kajakach jak Modele Pro Angler czy Island na wyposażeniu standardowym napędy Mirage Drive posiadają również większe płetwy o nazwie ST Turbo.

Zestaw ST Turbo Kit pozwala na powiększenie płetw w kajakach Mirage z mniejszych ST na większe ST Turbo, które pozwalają osiągnąć wyższe prędkości i odległości. Wydajność napędu wzrasta o dodatkowe kilometry.

Zestaw składa się z dwóch płetw, dwóch prętów głównych oraz pasty Locklite.

Więcej
  • Zestaw większych płetw ST Turbo
  • Zestaw większych płetw ST Turbo
  • Zestaw większych płetw ST Turbo
Model
Hobie BlueFin ST Turbo Fin Kit
Przeznaczenie
Napęd Mirage Drive V2

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami tego serwisu jak szeroka gama kajaków Hobie napędzanych rewolucyjnym napędem Mirage Drive firmy Hobie, aktualne wydarzenia czy najnowsze katalogi, które można pobrać bezpośrednio z naszej strony na swoje urządzenie.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji

 

 

Tel. +48 606 283 222

  • również SMS, Viber, WhatsApp...

 

Email: Formularz kontaktowy

  • Mapa, Adres, inne formy kontaktu