Zmiany modelowe w sezonie 2024

 

1. Nowe kolory

Hobie wprowadza nowe kolory do gamy wielu kajaków.

Glacier Blue - Dostępny dla modeli 2024 Compass oraz Compass Duo.

Dune Camo - Dostępny dla modeli 2024 CompassCompass Duo, Outback, Pro Angler 12 oraz Pro Angler 14

Battelship Grey - Dostępny dla modeli 2024 OutbackPro Angler 12 oraz Pro Angler 14

Dune, popularny kolor jasno szary zostaje zastąpiony w większości modeli nowym ciemnoszarym kolorem o nazwie Battelship Grey

Trimaran Hobie Tandem Island będzie nadal dostępny w kolorze Jasonoszarym Dune oraz czerwonym Red Hibiskus 

Do kolorów kamuflażowych wprowadzono świeżą, nową wersje kolorystyczną Dune Camo, która łączy kolor jasno szary Dune z czarnymi nakrapianiami. 

To wersja skierowana do osób, które preferują ciemniejsze kolory, dla kajakarzy, którzy wolą być bardziej widoczni w palecie kolorystycznej znajdzie się kamuflaż Sunrise Camo łączący czarne nakrapiania z kolorem pomarańczowym.

 

2. Seria pneumatyczna iTrek

Najważniejsza zmiana to modyfikacja gniazda napędu Mirage Drive, które dzięki mieszczeniu w nim tak zwanego Accessory Mount umożliwi mocowanie akcesoriów - zwłaszcza daszka słonecznego  Bimini oraz co najważniejsze: akcesoryjnego żagla - nowe możliwości i spore udogodnienie, zwłaszcza w słoneczne lub wietrzne dni. Zmiana dotyczy kajaków iTrek9, itrek 11, itrek 14 Duo, iTrek Flex

 

3, Zmiany w napędzie Mirage Drive 360 - od sezonu 2024 o nazwie 360 XR w kajakach Hobie Pro Angler 12 360XR oraz większego Pro Angler 14 360XR. 

Od sezonu 2024 napęd Mirage Drive 360  przechodzi dalsze modyfikacje, które sprawią, że korzystanie z niego staje sie jeszcze prostsze. Najważniejsze z nich to wyprowadzenie najważniejszych funkcji na pokład aby cała obsługa odbywała się szybko i bezproblemowo. 

Między innymi przeniesiono system nadziału linek mechanizmu obrotowego ze środka na pokład,  dodano blokadę obrotu w dowolnej pozycji oraz dodatkowe sterowanie obrotem przy samym napędzie i wzmocniono i ulepszono gniazdo napędu Mirage Drive 360. Więcej informacji na stronach produktów Hobie Pro Angler 12 360XR oraz większego Pro Angler 14 360XR. 

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)