Najnowsza wersja 2024: Najkrótszy jednoosobowy kajak, który możesz spakować do torby i zabrać gdzie tylko chceszsz, teraz z możliwością żeglowania

Oferta wszystkich nowych modeli serii iTrek łączy w sobie opatentowany kadłub z system Hobie MirageDriveGT z pletwami Kick-Up, odkrywając ten rodzaj łodzi na nowo. Materiał z którego wykonany jest kajak to masywna konstrukcja wielu zbrojonych warstw PCV, które nie łatwo poddadzą się przeszkodzie. W zestawie z kajakiem znajduje się napęd MirageDriveGT z płetwami Kick-Up, urządzenie sterowe, wiosło typu pagaj (składane), siedzenie, wydajna pompka z manometrem a całość zapakowana jest w estetyczną torbę na kołkach. Siedzenia serii iTrek są regulowane w wielu płaszczyznach i mogą być używane również poza kajakiem a uchwyt steru montowany jest po lewej lub prawej stronie tylnego siedziska.

Model iTrek 9 Ultralight to najkrótszy, najkrótszyz serii nadmuchiwanych modeli Hobie. To ciekawa propozycja dla każdego, kto nie ma miejsca, aby składować typowy kajak oraz ceni sobie nowe możliwości dotyczące transportu. Nieważne czy zapakowany w torbę kajak jedzie z nami w samochodzie kempingowym, w bagażniku, w pociągu czy właśnie jest w drodze kurierem do naszego hotelu, gdzie już niebawem zaczynamy nasz urlop. Waga samej skorupy kajaka to jedynie około 10kg a kajak gotowy do pływania to jedynie 17kg - lekki i mobilny - to właśnie iTrek 9. Kajak wykonany jest w konstrukcji jednokomorowej.

Seria inflatable odkrywa kajaki dmuchane na nowo a zamontowany w nich unikalny, opatentowany  system napędu pedałowego Hobie MirageDriveGT z płetwami Kick-Up, gwarantuje dotychczas niespotykane właściwości poruszania się na wodzie.

Seria iTrek składa się z następujących modeli iTrek: tutaj opisany najkrótszy jednokomorowy iTrek 9, większy, trzykomorowy iTrek 11, dwuosobowy iTrek 14 duo oraz czteroosobowy - rodzinny Hobie Fiesta. Dodatkowo hobie wprowadziło model deski Sup eclipse jako wersja pneumatyczna - iEclipse 11.

Seria iTrek poza zmianami technicznymi została wyposażona w nowe gniazdo napędu Mirage Drive, które jest dłuższe i poosiada mozliwość montażu żagla lub innych akcesoriów jak daszek przeciwsłoneczny Bimini. Ta modyfikacja widoczna jest na ostatnim zdjęciu lecz jest na wyposażeniu każdego kajaka serii iTrek w roku 2024.

A może prywatny spływ kajakowy? Z mobilnym, składanym kajakiem możemy wyjechać za miasto (pociągiem lub autobusem) i spłynąć nurtem rzeki do miejsca zamieszkania czy pobytu - bez potrzeby martwienia się o samochód, o powrót oraz inne z tym związane utrudnia.

Model iTrek 9 wyposażony jest w opatentowany przez firmę Hobie system HobieMirageDriveGT, który zabierze Ciebie dalej, szybciej i zapewni dużo lepszą rozrywkę, niż pospolite wiosło, którym oczywiście nadal możesz napędzać ten kajak jednakże, jeżeli wypróbujesz raz system Hobie MirageDriveGT, wiosło odejdzie w niepamięć. W najnowszej wersji napęd Mirage drive otrzymuje płetwy Kick-Up, które odchyla się do tyłu, gdyby doszło do kontaktu z przeszkoda, gdy płetwy znajdują się skierowane w dół. Dodatkowe zabezpieczenie które znacznie zmniejsza możliwość uszkodzenia napędu. Więcej informacji na stronie: Jak to działa

Kajaki Hobie to bardzo multifunkcjonalne sprzęty pływające. Gdy używamy wiosła są typowymi kajakami, natomiast gdy używamy systemu MirageDriveGT osiągamy fenomenalną prędkość, niczym bezgłośna formowana rotacyjnie polietylenowa torpeda. System MirageDriveGT posiada ogromną wydajność przy minimalnym nakładzie siły, możliwość fotografowania, gdyż posiadamy wolne ręce (napęd nożny), wędkowania lub porostu odpoczywania; takich możliwości nie może zaoferować żaden inny kajak. Dodatkową opcją są wózki transportowe pozwolą na bezproblemowe przemieszczanie jednostki pływającej.

Zestawienie wszystkich, dostępnych modeli różniących się wielkością, wyposażeniem oraz przeznaczeniem dostępne jest na stronie: Zestawienie modeli

Więcej
 • Hobie Mirage iTrek 9 Ultralight
 • Hobie Mirage iTrek 9 Ultralight
 • Hobie Mirage iTrek 9 Ultralight
 • Hobie Mirage iTrek 9 Ultralight
 • Hobie Mirage iTrek 9 Ultralight
 • Hobie Mirage iTrek 9 Ultralight
 • Hobie Mirage iTrek 9 Ultralight
 • Hobie Mirage iTrek 9 Ultralight
 • Hobie Mirage iTrek 9 Ultralight
 • Hobie Mirage iTrek 9 Ultralight
 • Hobie Mirage iTrek 9 Ultralight
 • Hobie Mirage iTrek 9 Ultralight
 • Hobie Mirage iTrek 9 Ultralight

 

Długość:
287 cm
Szerokość
102 cm
Waga
9 kg
Waga końcowa
17 kg
Siedzenie
1x
Mirage Drive
1x Mirage Drive GT
Wyporność:
158 kg
Materiał
Denier PVC
Mocowanie żagla
Tak
Ster
Tak
Uchwyt na wędke
Nie
Lowrance Ready
Nie
Speed Drain System
Nie
Wymiar po zlożeniu
Brak danych - najprawdopodbniej 76 x 64 x 30cm
Torba
Tak, na kółkach
Model
Hobie Mirage iTrek 9 Ultralight
Kolor
Sea Grass Green

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami tego serwisu jak szeroka gama kajaków Hobie napędzanych rewolucyjnym napędem Mirage Drive firmy Hobie, aktualne wydarzenia czy najnowsze katalogi, które można pobrać bezpośrednio z naszej strony na swoje urządzenie.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji

 

 

Tel. +48 606 283 222

 • również SMS, WhatsApp...

 

Email: Formularz kontaktowy

 • Mapa, Adres, inne formy kontaktu